SohbetFox.Com – Türkiyenin Web Ve Mobil Sohbet Sitesi

Sohbet Merkezi

Sohbet Merkezi

Admin     4 Ekim 2019     Sohbet siteleri     30 Defa Okundu

Çocukken yabancılarla konuşmamız belli sınırlara tabi olarak ve anne babamızın gözetimindedir. Yaşıtlarımızla konuşuruz ve sohbet ederiz. onlarla diyalog kurarız ancak bu diyaloglara “çocuk” olmamız ve korunmaya muhtaç, zarar görmesinden korkulan bir varlık olmamız gerçeği hakimdir. İnsanları tanımamızın sınırları bu korunma ihtiyacı ve zarar görme riski tarafından çizilir. Ergenlikte bu sınırlar biraz genişler ve kendimizi yabancılarla konuşma ve iletişim kurmada daha özgür hissederiz.Yetişkinlikte, herkesin kendine ait bir yetişkin dünyasının olduğu, tercihlerinin daha net olduğu bir psikoloji hakimdir. Daha dikkatli, daha saygılı, sınırları daha belirgin bir yaşamdır yetişkin yaşamı. Yetişkin olduğumuzda iletişim yetişkin olmamıza bağlı olarak daha anlaşılırdır ve sosyal iletişimin öğrendiğimiz kodlarına hakim olduğumuzda keyiflidir.
Sosyal iletişim, sohbet merkezi ve chat becerileri, farkında olup uygulandıkça gelişir.Mesela insanlarla sohbet ettikçe şunun farkına varırız.
Bir fincan kahve insanları tatlı sohbetlere sürükleyen ve aralarında dostluk bağları kuran en özel içecektir. Kahveyi özenle seçtiğiniz insanlarla içmek isteyerek adeta ruhunuzu ısıtmak istersiniz. Kahve içtiğiniz kişiyle öyle sohbetlere dalarsınız ki bitmemesi için adeta küçük yudumlarla içersiniz. Kahvenizi yudumlarken gönülden gönüle sayısız köprüler kurulur. Ruhunuzu tarifsiz bir sıcaklıkla ısıtırsınız. Yani aslında kahve bahane, muhabbetse şahanedir. İşte bu yüzdendir ki; sizleri Sohbetfox.com a bekliyoruz.Gelmeden önce kendinize benden güzel bir kahve söyleyin sonra buyrun muhabbet sohbet edelim. Ve etrafında seni ilgiyle dinleyen arkadaşların…Günümüzde ‘’dinlenilmeme’’ sorunuyla sıkça karşılaşıyoruz. Sohbetfox sayesinde hem bol bol hikaye dinleriz hem de anlatacak pek çok hikaye ediniriz. Kim bilir belki siz de etrafınızdaki insanların kanalımıza gelmesini sağlamak için bir ilham kaynağı olursunuz.  Sanaldaki insan ne anlar benim derdimden ben sevindiğim gibi sevinir mi ki ? Diye sakın aklınızdan geçirmeyin.Burdaki insanlar robot değil,senin benim gibi insanlar…Sıcak ortam aile gibi anlayışlı insanlar anneniz babanız kardeşiniz eşiniz dostunuz gibi….Seçilmiş özen gösterilmis hizmetiyle sizinle..Sohbet demek anlasabildiğiniz huzur bulduğunuz ortamda düşüncelerinizi dile getirmek demek bana göre.Size öyle bir ortam sunuyoruz.Sizinde bizi yalnız bırakmayacagınızı düşünüyoruz. Geriye dönüp baktığınızda yapamadıklarınız için pişmanlık duymamanız ve hayallerinize biraz bile olsa yaklaşamadığınızı fark edip üzülmemeniz için hemen telefonunuzu alıp WwW.Sohbetfox.Com a tıklayın!

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Whatsapp  
SohbetFox.Com

Türkiye'nin her yerinden katılan binlerce Kullanıcı ile online olarak sohbet edebilir ve birbirinden elit insanlarla tanışarak, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!